הדר ודעי

בזכות ניסיון רב וידע מקצועי מעמיק, אלווה אתכם לאורך הדרך עד להשגת הצמיחה הרצויה

נעים להכיר: שמי הדר ואני יועצת ארגונית, המתמחה בתקשורת פנים ארגונית, ליווי מנהלים, פיתוח הון אנושי, שיפור תהליכי עבודה והובלה והטמעה של שינויים ארגוניים. יש לי תואר שני במנהל עסקים וייעוץ ארגוני, תואר ראשון במנהל עסקים וסוציולוגיה וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחומי הניהול, התפעול ושירות הלקוחות. אני מפתחת ומנחה סדנאות והרצאות בנושאי שירות, מכירות, ניהול אישי וניהול זמן, תקשורת, פיתוח צוותים, חשיבה יצירתית ועוד, ומשמשת כיועצת של הרשות לעסקים קטנים ובינוניים במשרד הכלכלה. כמו כן, אני חברת הנהלה ופעילה באיפ"א- הארגון הישראלי לפיתוח ארגוני ומנחת קבוצות מוסמכת.

אשמח להעניק לכם את הייעוץ והסיוע הדרושים כדי להוביל את העסק אל הקפיצה הבאה שלו ולמנף את הארגון אל הכיוון הרצוי.

קצב החיים העמוס המאפיין את חיי היומיום בעולם המערבי מביא לכך שאנחנו מתנהלים באינטנסיביות ונתונים תחת לחצים מתמידים. מעטים מאיתנו, בעצם, זוכרים לעצור מדי פעם, לנשום ולשאול את עצמינו שאלות חשובות כמו:

 

> האם אני בכיוון הנכון?

> האם אני משיג את מטרותיי?  

> האם אני פועל באופן המתאים לי ביותר?  

> אילו מחירים אני משלם בדרך?

 

מצאתי את התשוקה האמיתית שלי בייעוץ ארגוני ואני פועלת כיום כדי לספק ללקוחותיי ערך אמיתי ומותאם לצרכיהם. אני נסמכת על הידע המקצועי אותו צברתי בשנים האחרונות, בעולמות תוכן שונים, ומשלבת אותו עם ההכשרה שרכשתי בתחום הייעוץ הארגוני וכמובן מנסיוני בתחום זה. 

מטרתי היא לספק מענה ייחודי לכל ארגון/חברה/עסק המעוניין בצמיחה, התפתחות והתחדשות, דרך ליווי וחשיבה משותפת.